O nás

Kategórie
 
 
 
 
 
Trhák týždňa
6.4.2020Do konca zostáva ešte:
 
 

S vami od roku 1992

Spoločnosť pôsobí na trhu ako renomovaný výrobca obuvi a koženej galantérie už od roku 1992. Už v tomto období predmetom činnosti spoločnosti bola nielen výrobná, ale i veľkoobchodná činnosť, ktorá dnes tvorí prevažnú časť celkového podielu jednotlivých aktivít spoločnosti. Prostriedkami veľkoobchodu sú tieto značky John Garfield, Starheight, Polaris, La Vita, Miss Model či Pinguins Kids, Rieker, Mustang, Tamaris, Marco Tozzi, Caprice, Adidas, La Maria, Polo Goden, Distanc, Hackers, Challenge Accepted a ďalšie.

John Garfield ponúka značkovú obuv vysokej kvality s charakteristickým špičkovým dizajnom, pohodlnosťou i módnou farebnosťou vo veľmi prijateľných cenách. Kolekciu obuvi vhodne dopĺňa široká škála koženej i nekoženej galantérie, cestovných tašiek, kufrov, opaskov a peňaženiek vyznačujúca sa precíznym spracovaním, širokou škálou použitých materiálov a módnym dizajnom. Výsledky činnosti spoločnosti John Garfield sú každoročne oceňované na domácich i medzinárodných podujatiach vysoko prestížnymi oceneniami asociácií z kožiarskeho a obuvníckeho priemyslu, čo je nielen zárukou kvality výrobkov, ale i predpokladom pre udržanie takéhoto vysokého štandardu v budúcnosti pre spokojnosť i toho najnáročnejšieho zákazníka.

JOHN GARFIELD - výroba obuvi s touto značkou sa datuje do 2. polovice 19. storočia v USA. Značka JOHN GARFIELD má 150-ročnú históriu a svoj imidž. Pod touto značkou sa vo svete vyrába a v Slovenskej a Českej republike predáva obuv i kožená galantéria  v najvyššej kvalite.

JOHN GARFIELD má v súčasnosti rozvetvenú sieť predajní v najväčších obchodných centrách, ale aj samostatných predajniach na Slovensku. V súčasnosti má sieť predajni JOHN GARFIELD v Slovenskej republike 24 predajní. Všetky predajne sú zamerané na predaj obuvi, koženej galantérie a doplnkového tovaru špičkovej kvality a novinkou je predaj krásnych šperkov aj zo striebra a chirurgickej ocele. O obsluhu zákazníkov sa vždy stará kvalifikovaný tím na čele so zodpovednou vedúcou. Neprehliadnuteľný dizajn predajní JOHN GARFIELD láka stále viac a viac zákazníkov, ktorí majú k dispozícii bohatý výber tovarov pre všetky skupiny obyvateľstva od malých detí počnúc, a seniormi končiac.V sortimente, predávanom v predajniach JOHN GARFIELD je myslené aj na športovcov, turistov, obchodníkov, domácnosti i zlé počasie. Ak chcete nakúpiť kvalitne, tak nech Vaše kroky smerujú do najbližšej predajne JOHN GARFIELD.

JOHN GARFIELD, to sú hlavne predajne vychádzkovej, spoločenskej, športovej dámskej, pánskej aj detskej obuvi, koženej galantérie ako sú kabelky, tašky, športové vaky, opasky, doplnkový sortiment, dámskych pančušiek, siloniek, ponožiek, dáždnikov a krásnych šperkov z chirurgickej ocele a striebra.

Imagová značka JOHN GARFIELD predstavuje prvotriednu kvalitu pánskej a dámskej obuvi, ako aj koženej galantérie, do ktorej patria aktovky, peňaženky a opasky. Všetko z prvotriednych usňových materiálov s vyhotovením, ktoré zvyšuje užívateľský komfort a dotvára osobnosť a image zákazníka. Použité sú najmodernejšie technológie spracovania materiálov, originálny dizajn a prvotriedne vyhotovenie.

Starheight je značkou športovej obuvi a oblečenia určenej pre dynamických, športovo aktívnych ľudí bez rozdielu veku. Výrobky značky Starheight spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritériá pre športové aktivity ako napr.: tenis, futbal, basketbal, sezónne športy, turistiku, skate a iné. Okrem obuvi je značka Starheight doplnená aj širokou škálou športových vakov, cestovných tašiek a kufrov v rôznych prevedeniach, farebných vyhotoveniach a modifikácií.

V predajniach John Garfield nájdete obuv, športové vaky, tašky a doplnky svetoznámej značky ADIDAS,  ktorá je na trhu od roku 1949 a je jednou z vedúcich značiek vo svete. Výrobky adidas si v predajni John Garfield nájdu dámy, páni, i deti.

Z dielne európskych dizajnérov prinášame nové trendy obuvi značky La Vita. Určite oslovia všetky generácie svojou zárukou módnosti, pohodlím a kvalitou.

Moto predajní John Garfield ,,Nič nie je nemožné“ poháňa všetky komunikačné iniciatívy značky a pomáha posilniť priateľské puto so spotrebiteľmi ponukou atraktívnych modelov za neuveriteľné výhodné ceny.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia