Blog

Kategórie
 
 
 
 
 
Trhák dňa
25.12.2017Do konca zostáva ešte:
 
 

Pre krásu už netreba trpieť alebo „Ako zmierniť bolesť nôh pri nosení vysokých opätkov“

Keď vás topánky tlačia, ukáže sa to na vašej tvári a určite to nie je pekný obrázok a pocit počas dňa či noci, keď si chcete vyraziť a relaxovať.  Tento pocit príde väčšinou veľmi skoro, často už po hodine potom ako si obujete vysoké opätky.

 

Jarné a letné trendy v tomto roku

Iste sa pri výbere topánočky neriadite iba svojím vkusom, ale necháte sa ovplyvniť poslednými novinkami a trendmi, ktoré udáva módna spoločnosť po celom svete. Ak sa chcete dozvedieť, čo "frčí" tento rok v kolekciách JAR/LETO, tak pokračujte v čítaní nášho článku. Zistíte, že ...

 

Ako sa správne starať o zimnú obuv, aby vydržala čo najdlhšie.

Nie je nič horšie ako investovať do kvalitného páru topánok a zničiť ich počas jednej zimnej sezóny. Proces čistenia a udržovania obuvi nie je časovo náročný. Čas a peniaze, ktoré utratíte za profesionálne čistenie, by boli oveľa vyššie, ako keby ste si to za 15 minút urobili sami.

 

Štýlové kúsky pre mladých (a nie len) značky HACKERS.

Napriek tomu, že značka John Garfield je už dlhé roky známa na slovenskom a českom trhu ako predajca spoločenskej a módnej obuvi, nebudete mať problém si v ich predajniach vybrať aj topánky, ktoré „letia“.

 

Najnovšie trendy obuvi na jeseň a zimu.

Najnovšie trendy obuvi na jeseň a zimu.

Poznáme to všetci – počasie dokáže niekedy poriadne znepríjemniť deň. Musíme čeliť dažďu, chladu, či snehu, ale samozrejme chceme mať nohy v suchu a teple. Preto je dôležité nájsť a mať tú správnu obuv dámsku, pánsku, či jednoducho topánky do vody pre deti.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia